e-nominacje

 

 

Kampania billboardowa - A prawda jest taka

więcej >

Wykaz osób, w stosunku do których KRS na posiedzeniu w dniach 12-15 września 2017 r. podjęła uchwały zawierające wnioski o ich powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego i asesora sądowego

więcej >

Wykaz osób, w stosunku do których KRS na posiedzeniu w dniach 3-6 października 2017 r. podjęła uchwały zawierające wnioski o ich powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

więcej >

Wykaz asesorów sądowych, w stosunku do których Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniu 30 października 2017 roku podjęła uchwały o wyrażeniu sprzeciwu wobec powierzenia im obowiązków sędziego.

więcej >

Wykaz osób, w stosunku do których KRS na posiedzeniu w dniu 30 października 2017 roku podjęła uchwały zawierające wnioski o ich powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

więcej >

Wykaz osób, w stosunku do których KRS na posiedzeniu w dniu 27 listopada 2017 r. podjęła uchwały zawierające wnioski o ich powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

więcej >

Wykaz osób, w stosunku do których KRS na posiedzeniu w dniach 5-8 grudnia 2017 r. podjęła uchwały zawierające wnioski o ich powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego i asesora sądowgo.

więcej >

Wykaz osób, w stosunku do których KRS na posiedzeniu w dniu 20 grudnia 2017 r. podjęła uchwały zawierające wnioski o ich powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego i asesora sądowgo.

więcej >

Wykaz osób, w stosunku do których KRS na posiedzeniu w dniach 9-12 stycznia 2018 r. podjęła uchwały zawierające wnioski o ich powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

więcej >

Aktualności

zobacz wszystkie >

Kalendarium

zobacz wszystkie >

8 grudnia 2017 r.

Kraków - konferencja naukowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Europejskich Sędziów i Prokuratorów na Rzecz Wolności i Demokracji MEDEL nt.: "Zarządzanie sądami a dostęp do wymiaru sprawiedliwości" z udziałem sędziego Dariusza Zawistowskiego, Przewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa, sędziego Grzegorza Borkowskiego, Szefa Biura Krajowej Rady Sądownictwa, sędziego Jana Kremera, członka Krajowej Rady Sądownictwa, sędziego Waldemara Żurka, Rzecznika Prasowego Krajowej Rady Sądownictwa.

więcej >

15 listopada 2017 r.

Warszawa - uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego oraz na stanowisku asesora sądowego w wojewódzkim sądzie administracyjnym. Łańcuchy sędziowskie nowo powołanym sędziom wręczył sędzia Dariusz Zawistowski, Przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa. Uczestniczyli także członkowie KRS: sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku Wiesław Johann, przedstawiciel Prezydenta RP w KRS, sędzia Piotr Raczkowski, Wiceprzewodniczący Krajowej Rady oraz sędzia Grzegorz Borkowski, Szef Biura Rady.

więcej >

print